تماس با ما

Contact Us


 آدرس: تهران , خیابان یوسف آباد , خیابان شصت و هشت , پلاک 8

کد پستی : 1436983481

تلفن: 88042855، 88030736  

فاکس: 88049233

پست الکترونیک: info@farinehtech.com

پشتیبانی

کلیه مشتریان شرکت می توانند در صورت بروز هرگونه اشکال و نیاز به هرگونه اطلاعات از طریق تماس تلفنی، ایمیل و این وب سایت در هر ساعت از شبانه روز با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایند.

آموزش

شرکت مهندسی فرینه فناور دوره های آموزشی ذیل را برای مشتریان سیستم ارائه می نماید:

پیکربندی اولیه نرم افزار

در این دوره آموزشی مشتریان با طراحی پروژه و تکنیک های اصلی پیکربندی سیستم جهت نرم‏افزارهای FarineHMI و FarinehPCE آشنا می‏شوند. این دوره شامل طراحی با محیط IDE، کار با کنترل خط تولید، جمع آوری داده ها، نظارت بر پارامترهای کنترلی و تهیه گزارشات می باشد.

آشنایی مقدماتی با شبکه

مهارت و دانش اولیه لازم برای کار با بخشهایی از نرم افزار که مرتبط با شبکه میباشد از قبیل تعریف ایستگاههای کاری در شبکه، حالت‏های جایگزینی، سرورهای توزیع شده و فایل سرور، در این دوره آموزش داده می‏شود.

پیکربندی پیشرفته نرم افزار

این دوره دید جامعی را به کاربران اصلی سیستم جهت پیکربندی نرم افزار ها می دهد. تکنیک‏های برنامه نویسی متعددی بر پایه زبان های C#.Net و VB.Net آموزش داده می‏شود. کاربران در زمینه برنامه نویسی با زبانهای استاندارد IEC 61131-3 از جمله FBD، SFC، Ladder، ST و IL جهت ایجاد بلوکهای تابعی، تبادل اطلاعات مابین نرم افزارها و سرورها و برقراری ارتباط با SQLServer و Microsft Excel، مهارت لازم را فرا می‏گیرند.

در پایان این دوره کاربران مهارت لازم برای توسعه پرتال اطلاعاتی سفارشی جهت یکپارچه سازی و به اشتراک گذاری اطلاعات مابین انواع سیستم های کنترلی، MES/ERP، پایگاه های داده و کاربران در تمام سطوح سازمان را بدست
می آورند.